Dyplomy >
Zakład Projektowania Graficznego UMK
www.projgraf.umk.pl
promotor:
prof. Edward Saliński


__________________________

2015:
Marta Skrzecz (W)
Justyna Napierała
Anna Cieszyńska
Oliwia Jackiewicz
Marta Leszczyńska

2014:
Agnieszka Mroczkowska
Tina Mroczkowska
Marta Specht
Joanna Waszkiewicz-Ficht

2013:
Agata Walorek
Agnieszka Różańska
Katarzyna Roszkiewicz (W)

2012:
Justyna Ciepłuch
Hanna Gąsiorowska
Natalia Juszczak
Ewa Markwitz
Justyna Olejniczak (W)
Michał Pawlicki (W)
Mateusz Superson (W)
Joanna Swoboda

2011:
Aleksandra Cyrny

2010:
Anna Bulla
Mariusz Dynasiński
Joanna Janowicz
Natalia Młynarczyk
Anna Strokowska
Dorota Zaręba (W)

2009:
Mariusz Lewczyk (W)
Krystian Papierkiewicz (W)

2008:
Łukasz Aleksandrowicz (W)
Ewelina Barcicka
Adam Dobosz
Ewa Kamińska

2007:
Agata Urbańska
Marta Ozdarska
Katarzyna Kisielewska

2006:
Przemysław Wałęsa (W)
Dominik Kiepuszewski

2005:
Sylwia Mościcka
Marta Królikiewicz
Juanita Suswiłło
Monika Sommer (W)

2004:
Ewelina Czeberkus (W)
Izabela Gołębiowska
Tomasz Nojszewski
Joanna Skiba

2002:
Krystian Borkowski
Anna Chomik
Magdalena Hassek
Joanna Heier (W)
Bogna Jasińska
Elżbieta Jędrzejczak
Radosław Kubiak
Dagmara Nalijkowska

2001:
Agnieszka Kotwicka
Mirosław Rymar (W)

1999:
Cezary Mazurkiewicz

1998:
Grażyna Bieniek
Joanna Domańska

1997:
Anna Tomaszkiewicz (W)

promotor:
prof. Witold Michorzewski


___________________________

2017:
Anna Czachorowska
Agata Dobrowolska (W)
Joanna Dobrzyńska
Agata Jeziurska
Dorota Kamińska (W)
Lidia Kokowicz
Ewelina Kośnik

2016:
Marta Baranowska (W)
Adrianna Jarzębowska (W)
Joanna Laskowska
Klaudia Łabieniec
Marta Ługowska (W)
Edyta Orzoł (W)
Justyna Rojek
Natalia Stelmaszuk
Daria Włodarczyk

2015:

Marta Oparkowska (W)
Aleksandra Kuk
Justyna Konefał
Marta Ołownia

2014:
Karolina Jędryczka (W)
Ewa Lewicka-Leniow
Mikołaj Wnęk (W)
Krzysztof Kemski

2013:
Joanna Kapała
Adam Bejnarowicz (W)
Marcelina Krzemińska
Karen Broyan
Milena Sudomir-Gordon

2012:
Ewa Karpiel
Agata Rochecka

2011:
Ewelina Łuszcz
Magdalena Toczydłowska (W)

2010:
Tomasz Bartz (W)
Izolda Bączkowska (W)
Martyna Wójcik


2009:

Michalina Smerecka (W)
Szymon Milner

2008:
Maria Boguszewska
Joanna Szudrowicz

2005:
Bartłomiej Sztafij
















promotor:
prof. Sławomir Janiak,
dr hab. Nikodem Pręgowski (od 2017 roku)
__________________________

2017:
Magdalena Bliźniuk
Aleksandra
Dymkowska-Trela
(W)
Aleksandra Gołębiewska (W)
Anna Kamińska
Maja Przyczynek
Karol Szczepankiewicz
Arkadiusz Tumanów (W)

2016:
Karol Banach (W)
Miłosława Cichosz (W)
Joanna Dudek
Anna Jaszczuk
Anna Łojewska
Miłosława Mazur
Joanna Okuniewska
Maciej Pasieka
Marta Redzińska
Małgorzata Replińska

2015:

Iwona Jasińska
Magdalena Bucha
Katarzyna Jackowska
Sara Sędzicka (W)
Magdalena Figura
Olga Sawicka

2014:
Paulina Opałka
Katarzyna Kozak

2013:
Marcelina Kowacka
Anna Kukowska (W)
Anna Gabriela Trzpil (W)
Kamil Kwiatkowski
Mateusz Hajka (W)

2012:
Katarzyna Jastrzębska
Ewelina Kolk
Mateusz Saliński (W)
Anna Steblecka
Sławomira Szkuta

2011:
Katarzyna Thomas
Monika Bandyszewska (W)

2010:
Patryk Bogusz
Joanna Burzyńska
Magdalena Dolna
Paulina Sikorska (W)
Anna Szumańska (W)

2009:
Izabela Hamerla
Katarzyna Jerzyk (W)
Urszula Karniej

2008:
Piotr Florianowicz (W)
Iwona Łukomska
Kamil Snochowski

2007:
Katarzyna Łyszkowska
Ludmiła Błasiak
Agata Lipińska
Marta Baranowska
Katarzyna Piasecka
Agata Wajer-Gądecka (W) Elżbieta Czynsz
Maria Przedpełska

2006:
Weronika Korbal (W)
Katarzyna Recka
Magdalena Olszewska

2005:
Weronika Tadaj (W)
Nikodem Pręgowski (W)
Jadwiga Chrostowska (W)

2004:
Jędrzej Bączyk
Aleksander Czyż
Katarzyna Dróżdż (W)

2003:

Rafał Drzycimski (W)
Jowita Rafińska
Magdalena Słowik

2002:
Zuzanna
Czyż-Mazurkiewicz
(W)
Bartłomiej Michorzewski
Szymon Saliński (W)

2001:
Anna Bentkowska (W)
Joanna Chlebowska
Łukasz Ciaciuch
Magda Gniady-Kania (W)

2000:
Anna Pietruś

1999:

Małgorzata Sawicka (W)

1998:
Krzysztof Skrzypczyk (W)
Beata Króliczak-Zajko
Katarzyna Krzemińska (W)

1997:
Edyta Jopkiewicz
Agnieszka Michalska (W)



do góry


oczko przy nazwisku oznacza możliwość obejrzenia dyplomu

(W) oznacza wyróżnienie przyznane
autorowi dyplomu artystycznego

>>>




Unwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
Wydział Sztuk Pięknych UMK w Toruniu
Zakład Projektowania Graficznego
Wydział Sztuk Pięknych UMK Zakład Projektowania Graficznego tel: 056 611 38 56 koncept i wykonanie: pregowski.pl © ZPG UMK
Uniwersytet
Mikołaja
Kopernika
w Toruniu


Wydział Sztuk
Pięknych

Aktualności

Dyplomy

O Zakładzie

Struktura

Studenci

Pracownicy

Wydawnictwa

Rekrutacja

Kontakt