Beata Danowska, Milanówek

Adam Ruszkowski, Toruń

Adam Ruszkowski, Toruń

Adam Ruszkowski, Toruń

Michał Kardas, Łubianka

Maria Wituchowska, Toruń

Kamil Banach, Poznań

Agnieszka Popek-Banach, Poznań

Izabella Oleksy, Toruń

Estera Czapkowska, Juszkowo

Joanna Mikulska, Unisław

Ewa Turowska, Nieżywięć

Michał Kardas, Łubianka

Arkadiusz Tadych, Toruń

Alicja Bocianowska, Kikół

Anna Turowska, Bartoszyce

Roksana Bagrowska, Unisław

Roksana Bagrowska, Unisław

Joanna Swoboda, Świnoujście

Elżbieta Tchórznicka, Warszawa

Emilka Bojańczyk, Warszawa

Emilka Bojańczyk, Warszawa

Agnieszka Ziemiszewska, Łódź

Agnieszka Ziemiszewska, Łódź

Agnieszka Ziemiszewska, Łódź

Katarzyna Jagodzińska, Toruń

Anita Wasik, Gdańsk

Joanna Witkowska, Toruń

Joanna Witkowska, Toruń

Weronika Pankowska, Toruń

Justyna Orłowska, Zambrów

Anna Szumańska, Toruń

Anna Szumańska, Toruń

Łucja Sasin, Lubań

Kamil Kwiatkowski, Toruń

Kamil Kwiatkowski, Toruń

Kamil Kwiatkowski, Toruń

Sylwia Czarnecka, Mogilno

Klaudia Baciók, Toruń

Maksymilian Bereski, Toruń

Maksymilian Bereski, Toruń

Maksymilian Bereski, Toruń

Agnieszka Węgrzyn, Kraków

Stanisław Lackowski, Nowa Wieś

Stanisław Lackowski, Nowa Wieś

Artur Skowroński, Wrocław

Katarzyna Tomaszewska, Wrocław

Adam Klasa, Szczecin

Marek Osman, Kielce

Monika Woźniak, Kraśnik

Emilia Prosół, Poznań

Natalia Juszczak, Kaczanowo

Natalia Juszczak, Kaczanowo

Jowita Lis, Czarnowąsy

Monika Bandyszewska, Bydgoszcz

Michał Pawlicki, Zduńska Wola

Justyna Olejniczak, Ślesin

Justyna Olejniczak, Ślesin

Anna Steblecka, Toruń

Adam Kurzac, Rajgród

Rafał Drzycimski, Toruń

Rafał Drzycimski, Toruń

Katarzyna Jastrzębska, Dobrzejewice, Głogowo

Katarzyna Jastrzębska, Dobrzejewice, Głogowo

Martyna Wójcik, Pruszcz Pomorski

Martyna Wójcik, Pruszcz Pomorski

Robert Majewski / Paweł Stasiewicz, Żyrardów

Justyna Olejniczak, Ślesin

Marcelina Kowacka, Ciechocinek

Mateusz Saliński, Złotoria

Mateusz Saliński, Złotoria

Natalia Krawacka, Poznań

Hanna Gąsiorowska, Toruń

Hanna Gąsiorowska, Toruń

Mateusz Superson, Świecie

Mateusz Superson, Świecie

Katarzyna Anna Gołębiewska, Płock

Ewelina Kolk, Działdowo

Katarzyna Thomas, Toruń

Katarzyna Thomas, Toruń

Tomasz Przeździecki, Czerwin

Paulina Główczewska, Chojnice

Paulina Główczewska, Chojnice

Kuba Wawrzak, Toruń

Kuba Wawrzak, Toruń

Kuba Wawrzak, Toruń

Marek Jan Pielenko, Toruń

Maciej Panas, Kodeń

Maciej Panas, Kodeń

Maciej Kwietnicki, Toruń

Agnieszka Popek-Banach, Poznań

Kamil Banach, Poznań

Kamil Banach, Poznań

Weronika Fokt, Grudziądz

Weronika Fokt, Grudziądz

Agata Wodzińska, Zgierz

Aleksandra Cyrny, Warszawa

Monika Bandyszewska, Bydgoszcz

Monika Bandyszewska, Bydgoszcz

Sławomira Szkuta, Bydgoszcz

Sławomira Szkuta, Bydgoszcz

Michał Pawlicki, Zduńska Wola

Tomasz Chwiałkowski, Toruń

Tomasz Chwiałkowski, Toruń

Łukasz Aleksandrowicz, Toruń

Jacek Tofil, Warszawa

Filip Tofil, Warszawa

Radosław Staniec, Grudziądz

Magdalena Wasielewska, Toruń

Anna Krasińska, Mikołajki

Barbara Bochenek, Toruń

Barbara Bochenek, Toruń

Barbara Bochenek, Toruń

Joanna Kapała, Bydgoszcz

Damian Chomątowski, Grodków

Anna Gabriela Trzpil, Wilga

Maciej Nowicki, Trzebiatów

Wojciech Kibler, Kalisz

Ewa Szczepańska, Toruń

Ewelina Rytel, Mokobody

Ewa Klepacz, Poznań

Aneta Kosin-Zając, Aleksandrów Łódzki

Aneta Kosin-Zając, Aleksandrów Łódzki

Ewa Taryma-Myśliński, Fremont Kalifornia / Andrzej Swat, Warszawa

Ewa Taryma-Myśliński, Fremont Kalifornia / Andrzej Swat, Warszawa

Aleksander Myjak, Warszawa
Na Ogólnopolski Konkurs na Plakat "Toruń 2016" napłynęło 126 projektów plakatów z całej Polski. Spośród nich Międzynarodowe Jury wyłoniło 15 finalistów konkursu, wśród których znalazły się 4 projekty nagrodzone
oraz 2 wyróżnione. Wszystkie prace finalistów zaprezentowane zostaną na plenerowej wystawie na terenie Muzeum Etnograficznego im. Marii Znamierowskiej-Prüfferowej w Toruniu, ul. Wały gen. Sikorskiego 19.

>>> wyniki konkursu na plakat "TORUŃ 2016"
>>> galeria zdjęć z obrad Jury konkursu